foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

We wtorek 28 listopada 2023 r. nasi uczniowie Julia Parda kl. VIIIb, Julian Wiśniewski kl. VII, Bartosz Łachacz kl. IVb i Brajan Ruszczyk kl. IVa reprezentowali naszą szkołę w XVI Międzypowiatowym Konkursie Ekologicznym „Zielono mi”.

Konkurs był podzielony na cztery kategorie wiekowe: Maluch, Junior, Żak, Senior. W kategorii Junior, IV miejsce zajął nasz reprezentant - Bartosz Łachacz, zaś w kategorii Żak, uczennica naszej szkoły - Julia Parda zajęła II miejsce. Rywalizacja była niezwykle zacięta, gdyż w obu kategoriach zwycięzców wyłoniono dopiero po dogrywce.

Gratulujemy. Jesteśmy z Was dumni.

Zdjęcia z wydarzenia.

/as/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 150 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved