foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Samorząd Uczniowski stanowi nieodłączną część naszej szkoły. Tworzą go wszyscy uczniowie szkoły. Samorząd szkolny jest organizacją uczniów dla uczniów. Jest organizacją demokratyczną i obywatelską. Uczniowie wybierają swoich przedstawicieli spośród kolegów i koleżanek, a opiekuna samorządu z grona pedagogicznego.

Ja i Ty – każdy z nas uczniów, jest członkiem samorządu uczniowskiego i ma prawo angażować się w jego prace. Każdy z nas ma prawo do realizacji swoich pomysłów. 

Działając w Samorządzie Uczniowskim wpływamy na to, co dzieje się w szkole, mamy szansę uczyć się współpracy w grupie, poznać nowych ludzi, rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Mamy możliwość wykazania się swoją kreatywnością, zdobywania nowych i cennych doświadczeń, a co najważniejsze – bierzemy udział w kreowaniu szkolnej rzeczywistości.

W roku szkolnym 2023/2024 społeczność szkolna wyłoniła swoich przedstawicieli:

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego – Michał Kaczmarczyk
Zastępcą Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego – Julia Mikulska,
Sekretarz Samorządu Uczniowskiego – Zuzanna Deptuła.

Funkcję Opiekuna Samorządu Uczniowskiego pełni Rafał Łachacz.

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved