foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Ogólnopolskie wydarzenie kulturowe - American Dream Week za nami!

Amerykański tydzień rozpoczęliśmy w czwarty czwartek listopada, kiedy obchodzone jest jedno z najważniejszych amerykańskich świąt – Święto Dziękczynienia. Mieliśmy okazję, aby pomyśleć o tym, za co my jesteśmy wdzięczni. Wielu z nas napisało to na listku i przyczepiło do tablicy ustawionej w tym celu na szkolnym korytarzu z napisem „We are thankful for” (ang. Jesteśmy wdzięczni za). W szybkim tempie tablica zapełniła się listkami.

W kolejnych dniach podczas lekcji i przerw odkrywaliśmy historię, kulturę i różne ciekawostki związane z Ameryką. Były lekcje tematyczne, quizy i konkursy. Podczas przerw chętnie graliśmy w gry planszowe związane z kulturą USA. Fotobudka z symbolami Stanów Zjednoczonych przenosiła nas za Atlantyk. To był niezapomniany czas, a kolejne podobne akcje przed nami!

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia

/ad/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 141 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved