foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

W czerwcu podsumowaliśmy udział i wyniki naszych uczniów w Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego ”The Big Challenge”. Uczestnicy z 7 europejskich krajów pisali test na jednym z pięciu poziomów trudności. W Polsce do zmagań konkursowych przystąpiło 19 959 uczniów z 631 szkół. Moduł testowy składał się z 45 pytań, które sprawdzały wiedzę z zakresu słownictwa, rozumienia tekstu pisanego i ze słuchu, gramatyki i ogólnej znajomości kultury.

Miło nam poinformować, że w tegorocznej edycji międzynarodowego konkursu The Big Challenge, Blanka Wąsiewicz, uczennica klasy Va – zajęła I miejsce w województwie i VII w kraju. Tym samym zdobyła 1 wojewódzką nagrodę (1st Regional Prize) na poziomie klas piątych i otrzymuje Narodowy Dyplom Honorowy (a First Class National Honours Diploma).

W rankingu szkolnym zwycięzcami zostali:

- klasy czwarte - Błażej Szymański,
- klasy piąte - Blanka Wąsiewicz,
- klasy siódme - Filip Zwierciadłowski,
- klasy ósme - Wiktoria Stankiewicz.

Wszystkim uczestnikom bardzo gratulujemy! Brawo! Well done! Tutaj specjalnie dla Was wyjątkowe fanfary oraz zdjęcia z wydarzenia. Zapraszamy za rok! 

Szkolni koordynatorzy konkursu: R. Kubeł i A. Dąbrowska

/rk/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 234 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved