foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Nasza szkoła po raz kolejny włączyła się w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej "Szkoła pamięta”. Samorząd Uczniowski wraz ze Szkolnym Kołem Wolontariatu i Szkolnym Kołem Caritas brali udział w pracach porządkowych na cmentarzu oraz zapalili znicze na mogiłach pracowników naszej placówki. Wizyta na cmentarzu była duchowym przeżyciem dla wszystkich uczestników. Tak uczczono pamięć o tych, którzy od nas odeszli.

/su/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2023 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved