foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Z wielką przyjemnością informujemy, że tytuł Laureata II Stopnia Koncertu galowego laureatów XV Regionalnego Przeglądu „Pieśnią patriotyczną i wojskową niepodległość Ojczyzny świętujemy” otrzymała Julia Mikulska z klasy VIIa. Uczennica została laureatką w grupie wiekowej: szkoły podstawowe IV – VIII w kategorii soliści.

Podczas koncertu, który odbył się 11 listopada 2023 r. w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Baranowie Julia odebrała nagrodę oraz zaprezentowała utwór „Da Bóg kiedyś zasiąść w Polsce wolnej”.

Serdecznie dziękujemy Julii za udział w konkursie, za pracę włożoną w przygotowanie oraz za reprezentowanie naszej szkoły. Gratulujemy osiągniętego sukcesu i zachęcamy do dalszej twórczej pracy. 

Zdjęcia z koncertu galowego laureatów.

/ko/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 133 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2023 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved