foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Po całorocznej wytężonej pracy uczniowie klas drugich wybrali się na wycieczkę zachwycającą bogactwem mazurskiej natury. 29 maja br. mali turyści wyruszyli w podróż, aby podziwiać piękne krajobrazy oraz wspólnie miło spędzić czas.

Ich przygoda rozpoczęła się od zwiedzania Galindii, w której spotkali się z historycznymi mieszkańcami tej krainy, poznając ich kulturę i zwyczaje. Następnie odbył się rejs statkiem po Jeziorze Nidzkim. Szum wody i niezapomniane widoki to doskonały sposób na odprężenie. Wycieczka zakończyła się pieczeniem kiełbasek i wspólną zabawą.

W ciągu tego słonecznego dnia dzieci przeżyły ciekawą, pełną wrażeń przygodę i wróciły z większą chęcią do poznawania kolejnych niezwykłych miejsc.

Zdjęcia z wycieczki można obejrzeć w galerii.
/mp/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 85 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved