foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

„Bo wakacji nadszedł czas,
Wiele przygód czeka nas.
Wspaniali przyjaciele – poznasz ich tak wielu,
Odkryjesz razem z nimi piękny świat!”

Słowa tej piosenki usłyszeli uczniowie klas I – VI,  dzieci z OP  nauczyciele oraz rodzice zgromadzeni podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2023/2024, która odbyła się 21 czerwca 2024 r. Część artystyczna, zaprezentowana przez uczniów klas szóstych, wprowadziła wszystkich w wakacyjny klimat.

Podczas akademii z wielkim wzruszeniem pożegnaliśmy naszych nauczycieli – Elżbietę Czyż, Jagodę Fabiszewską, Jarosława Popielarczyka oraz pracownika obsługi – Teresę Gralę, którzy po wielu latach pracy zawodowej przeszli na zasłużoną emeryturę.

Marzena Pliszka – dyrektor szkoły, wręczyła uczniom wyróżniającym się w nauce i zachowaniu,  nagrody w postaci świadectwa z wyróżnieniem oraz książki.

Na zakończenie dzieci udały się do swoich klas, aby tam pożegnać się z wychowawcami, koleżankami i kolegami.

Życzymy wszystkim słonecznej pogody, dobrego, bezpiecznego wypoczynku oraz wielu wspaniałych przeżyć w okresie wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Zdjęcia z wydarzenia dostępne są w naszej galerii.

/mz/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved